Porto maratonas

User Rating:  / 1
PoorBest 
Porto maratonas 5.0 out of 5 based on 1 votes.

Bėgimo sporto profesionalų bei mėgėjų itin gerai vertinamas Porto maratonas. Šis renginys vyksta Portugalijos Porto mieste. Bėgimas yra organizuojamas Spalio mėnesį, todėl sportininkų nevargina karšta Portugalijos saulė. Pastebima, kad bėgimo sportas vis labiau populiarėja o miestuose organizuojami maratonai kasmet sutraukia vis daugiau dalyvių. Kaip pavyzdį galima pateikti, Vilniaus, Rygos bei itin išpopuliarėjusį Prahos maratonus.

Porto maratonas yra organizuojamas nuo 2004 metų ir išsiskiria tuo, kad sportininkai turi įveikti itin vaizdingą maršrutą. Atletams teks bėgti net per penkis tiltus bei du miestus. Įdomi detalė, kad ligi šiol visus maratonus (tarp vyrų) laimėjo Kenijos bėgikai. 2011 Metais parodęs rekordinį laiką ir visą atstumą įveikes per 2:09:51 laimėjo gerai žinomas maratoninkas Philemon Baaru. 2010 metais tarpusavyje varžėsi net 1180 sportininkai. Šiais metais tikimasi, kad skaičius sieks net 15 000 dalyvių. Dar du kartus tiek žmonių, kaip manoma atvyks stebėti šį renginį.

Europos sportininkus vilioja ir tai, kad pasibaigus vasaros sezonui, lėktuvų bilietai bei skrydžiai į Porto miestą yra itin nebrangūs. Todėl sulaukiama ne tik nemažai dalyvių, bet ir kitų svečių, kurie mielai renkasi keliones į Portugaliją, tam, kad stebėti šį sporto renginį.

Šiais 2012 metais Porto maratonas startuos jau besibaigiant Spalio mėnesiui - Spalio 28 dieną. Todėl visi norintys dar gali suskubti ir tikrai spėti įsigyti lėktuvų bilietus į Portugaliją. O visus norinčius dalyvauti kviečiame registruostis oficialioje šio renginio interneto svetainėje maratonadoporto.com.

proto maratonas

Jūs esate čia: Home Sportas Porto maratonas