Jevgenijus Šuklinas Londone laimėjo sidabro medalį

User Rating:  / 1
PoorBest 
Jevgenijus Šuklinas Londone laimėjo sidabro medalį 5.0 out of 5 based on 1 votes.

Besibaigiant Londono olimpinėms žaidynėms vyrų vienviečių kanojų 200 metrų sprinto finale  26-erių metų lietuvis Jevgenijus Šuklinas laimėjo sidabro medalį. J. Šuklinas tik kiek daugiau nei puse sekundės nusileido Ukrainiečiui Jurijui Čebanui. Tai yra pirmasis ir vienintelis Lietuvos sportininkų iškovotas sidabro medalis Londono olimpiadoje.

londono-olimpiada

Finale Visaginietis plaukė 5 numeriu pažymeta plaukimo trasa. Kvalifikacinėse varžybose dėl patekimo į finalą Jevgenijaus laikas buvo geresnis nei auksą laimėjusio Ukrainiečio, tačiau kaip komentavo pats sportininkas tai greičiausiai buvo įtakota ne nuovargio, o tiesiog pasikeitusios vėjo krypties.

Bronzos medalis atiteko sportininkui iš rusijos Ivanui Štyliui, kuris dviejų šimtų metrų ilgio trasą įveikė per 42,853 s.

Jevgenijus Šuklinas tapo ketvirtuoju Lietuvos olimpinės rinktinės sportininku kuriam Londone pavyko psidabinti medeliu. Daugiaisai dėmesio iš žiniasklaidos bei visuomėnės susilaukė aukso medalį iškovojusi 15-metė plaukikė Rūta Meilutytė, kuri 100 m plaukimo krūtine atstumą įveikė per 1:05,47 min., vyrų graikų-romėnų imtynių svorio kategorijos iki 74 kg varžybose bronzą laimėjo Aleksandras Kazakevičius bei vakar po daug diskusijų sukėlusio teisėjų sprendimo vyrų bokso iki 60 kg turnyre trečią vietą užėmė boksininkas Evaldas Petrauskas, kuris neslėpė nusivylimo, kad pavyko iškovoti tik trečią vietą.

Jūs esate čia: Home Sportas Jevgenijus Šuklinas Londone laimėjo sidabro medalį