Maisto papildai sportui yra labai skirtingi

User Rating:  / 0

Rinkoje apstu maisto papildų. Vieni jų skirti vienoms funkcijoms, kiti kitoms, tačiau net ir tos pačios funkcijos maisto papildai sportui yra labai skirtingi, o jų išsirinkimas tampa galvos skausmu ne vienam sportu užsiimti mėgstančiam žmogui.

Sportuojantys dažniausiai siekia, kad jų kūnai būtų kuo tobulesni, o gyventi nemaišyti bereikalingi riebalai. Sportuojančios moterys dažniausiai tikisi gražių kūno linijų. Taigi, jei Jūsų tikslas toks pats ar bent artimas tam, maisto papildai sportui gali labai palengvinti visą procesą.

raumenys

Visų pirma, reikėtų susidėlioti savo mitybos planą, paanalizuoti, kaip maitinatės iki šiol, kokius produktus valgote, kokių tyčia ar netyčia nevartojate, o svarbiausia, sužinoti kiek kokių maistinių medžiagų bei vitaminų gaunate su savo įprastu maistu. Deja, dažniausiai trūksta bent kelių naudingųjų maistinių medžiagų, mineralų ar vitaminų, tad pats laikas pradėti rinktis papildus.

Maisto papildai sportui yra labai koncentruoti, dažnai net viršijama tam tikrų medžiagų rekomenduojama paros norma, todėl renkantis reikėtų atidžiai įsiskaityti į produkto aprašymą, kad vėliau netektų gailėtis ir nekiltų nereikalingų problemų. Būtent aprašyme turėtumėte rasti ne tik medžiagų kiekius, rekomenduojamą paros normą (dažniausiai sutinkama procentinė išraiška), bet taip pat ir vartojimo instrukciją, kurios paisyti būtina jei norite pasiekti užsibrėžto tikslo ir žadamo rezultato.

Verta žinoti, kad kai kurie maisto papildai sportui yra skirti tik užsiimantiems profesionaliu sportu. Čia kai kurių medžiagų kiekiai rekomenduojamą dienos normą gali viršyti ir 2 ar net 10 kartų. Vidutinio fizinio aktyvumo žmogus tokių kiekių niekaip negali sudeginti ar pašalinti, todėl medžiagos kauptųsi ir taip sukeltų šalutinį neigiamą poveikį. Siekiant to išvengti griežtai nerekomenduojama naujokams pirktų itin stiprių ir labai gerą rezultatą žadančių maisto papildų. Pradėti vertėtų nuo paprastesnių, nors ir lėčiau veikiančių papildų. Bendrai paėmus, greitą efektą sukeliantys maisto papildai yra nerekomenduotini niekam, kadangi taip sukeliama organizmo šoko reakcija, o didelis stresas organizmą priverčia maksimaliai kovoti su naujovėmis. Taigi, rezultatas nors ir greitas, bet gali būti labai laikinas.

Žinotina, kad kiekvieni maisto papildai sportui gali turėti savo šalutinį poveikį, į kurį vertėtų atkreipti dėmesį. Pavyzdžiui, kai kurie sukelia nemiega, tad jų tikrai nerekomenduotina vartoti prieš miegą ar ir taip turintiems problemų dėl nekokybiško miego. Kiti gali turėti alergenų, tad žmonėms turintiems alergijų vertėtų pasidomėti savo alergijomis ir kruopščiai išstudijuoti papildo sudėtį.

Norėdami, kad maisto papildai sportui būtų kuo geresni ir labiausiai atitiktų Jūsų lūkesčius bei leistų pasiekti tikrai įspūdingų rezultatų turėtumėte nepagailėti laiko pasidomėti apie dominančius maisto papildus sportui, o esant galimybėms taip pat naudinga pasitarti su sporto klubo treneriu ar mitybos specialistu, gydytoju. Tik patyrę šioje srityje žmonės gali lengviau ir greičiau padėti išsirinkti aukščiausios kokybės ir labiausiai Jums tinkančius maisto papildus, kuriuos vartodami nerizikuotumėte savo sveikata, o per pakankamai trumpą laiką pasiektumėte būtent tokių rezultatų, kuriuos ir norite pasiekti.

Maisto papildai sportui gali palengvinti Jūsų gyvenimą, gali jį ir apsunkinti, jie nepaisysite nurodymų, tačiau viskas priklauso būtent nuo Jūsų pačių. Jei Jūs nuoširdžiai norite pasiekti gerų rezultatų, dėsite pastangas į tai ir paisysite rekomendacijų – kelias į sėkmę Jums garantuotas, o maisto papildai Jums tik geras padėjėjas, leidžiantis žingsnius sėkmės kryptimi atlikti daug didesnius ir greitesnius. Tad nedelskite ir jau ieškokite naujo sportinio kostiumo bei Jums tinkančių maisto papildų.

Porto maratonas

User Rating:  / 1

Bėgimo sporto profesionalų bei mėgėjų itin gerai vertinamas Porto maratonas. Šis renginys vyksta Portugalijos Porto mieste. Bėgimas yra organizuojamas Spalio mėnesį, todėl sportininkų nevargina karšta Portugalijos saulė. Pastebima, kad bėgimo sportas vis labiau populiarėja o miestuose organizuojami maratonai kasmet sutraukia vis daugiau dalyvių. Kaip pavyzdį galima pateikti, Vilniaus, Rygos bei itin išpopuliarėjusį Prahos maratonus.

Porto maratonas yra organizuojamas nuo 2004 metų ir išsiskiria tuo, kad sportininkai turi įveikti itin vaizdingą maršrutą. Atletams teks bėgti net per penkis tiltus bei du miestus. Įdomi detalė, kad ligi šiol visus maratonus (tarp vyrų) laimėjo Kenijos bėgikai. 2011 Metais parodęs rekordinį laiką ir visą atstumą įveikes per 2:09:51 laimėjo gerai žinomas maratoninkas Philemon Baaru. 2010 metais tarpusavyje varžėsi net 1180 sportininkai. Šiais metais tikimasi, kad skaičius sieks net 15 000 dalyvių. Dar du kartus tiek žmonių, kaip manoma atvyks stebėti šį renginį.

Europos sportininkus vilioja ir tai, kad pasibaigus vasaros sezonui, lėktuvų bilietai bei skrydžiai į Porto miestą yra itin nebrangūs. Todėl sulaukiama ne tik nemažai dalyvių, bet ir kitų svečių, kurie mielai renkasi keliones į Portugaliją, tam, kad stebėti šį sporto renginį.

Šiais 2012 metais Porto maratonas startuos jau besibaigiant Spalio mėnesiui - Spalio 28 dieną. Todėl visi norintys dar gali suskubti ir tikrai spėti įsigyti lėktuvų bilietus į Portugaliją. O visus norinčius dalyvauti kviečiame registruostis oficialioje šio renginio interneto svetainėje maratonadoporto.com.

proto maratonas

Prieš krepšinio sezoną stengiasi numesti svorio

User Rating:  / 2

krepsinisArtėjančiam Lietuvos krepšinio lygos (LKL) sezonui besiruošiantis sportininkai stengiasi atsikratyti per "vasaros atostogas" priaukto svorio. Klausimas kaip numesti svorio? kankina ne vieną naujam sezonui besiruošianti krepšininką.

Vienas iš stipriausių Lietuvos krepšinio klubų "Šiauliai" jau pradėjo pasirengimą artėjančiam sezonui. Ir nors fizinio pasirengimo treneris G. Petrauskas teigia, kad vasarą klubo žaidėjams buvo sudaryta speciali treniruočių programa, vistik kai kurie sportininkai turi viršsvorio problemų.

Po dviejų sezonų pertraukos į "Šiaulius" sugrįžęs A. Kie­ža šią vasara daugiau dėmesio skyrė šeimai, bet nebijo intensyvių treniruočių ir su optimizmu žiūri į artėjanti sezoną. „Teko atsikratyti papildomų kilogramų. Bu­vau priau­gęs, kadangi netrumpos ato­sto­gos buvo, o ir metai jau ne­be tie" - pasakojo sportininkas.

Mindaugas Žukauskas dirbs valdyboje

Praėjusiais metais savo kaip profesionalaus sportininko karjerą baigęs vienas iš klubo veteranų, Mindaugas Žukauskas, šiais metais ir toliau atstovaus "Šiaulius". Tiesa jau nebe aikštelėjo, o dirbdamas klubo valdyboje. Neabejotinai šio 36 metų sportininko patirtis bei įžvalga pasitarnaus komandai, siekant naujų pergalių, naujame 2012/2013 metų krepšinio sezone.

Priminsime, kad praėjusį sezoną Šiaulių klubas nepateko į pusfinalį ir buvo priverstas tenkintis tik penkta vieta, reguliariajame sezone.

Jevgenijus Šuklinas Londone laimėjo sidabro medalį

User Rating:  / 1

Besibaigiant Londono olimpinėms žaidynėms vyrų vienviečių kanojų 200 metrų sprinto finale  26-erių metų lietuvis Jevgenijus Šuklinas laimėjo sidabro medalį. J. Šuklinas tik kiek daugiau nei puse sekundės nusileido Ukrainiečiui Jurijui Čebanui. Tai yra pirmasis ir vienintelis Lietuvos sportininkų iškovotas sidabro medalis Londono olimpiadoje.

londono-olimpiada

Finale Visaginietis plaukė 5 numeriu pažymeta plaukimo trasa. Kvalifikacinėse varžybose dėl patekimo į finalą Jevgenijaus laikas buvo geresnis nei auksą laimėjusio Ukrainiečio, tačiau kaip komentavo pats sportininkas tai greičiausiai buvo įtakota ne nuovargio, o tiesiog pasikeitusios vėjo krypties.

Bronzos medalis atiteko sportininkui iš rusijos Ivanui Štyliui, kuris dviejų šimtų metrų ilgio trasą įveikė per 42,853 s.

Jevgenijus Šuklinas tapo ketvirtuoju Lietuvos olimpinės rinktinės sportininku kuriam Londone pavyko psidabinti medeliu. Daugiaisai dėmesio iš žiniasklaidos bei visuomėnės susilaukė aukso medalį iškovojusi 15-metė plaukikė Rūta Meilutytė, kuri 100 m plaukimo krūtine atstumą įveikė per 1:05,47 min., vyrų graikų-romėnų imtynių svorio kategorijos iki 74 kg varžybose bronzą laimėjo Aleksandras Kazakevičius bei vakar po daug diskusijų sukėlusio teisėjų sprendimo vyrų bokso iki 60 kg turnyre trečią vietą užėmė boksininkas Evaldas Petrauskas, kuris neslėpė nusivylimo, kad pavyko iškovoti tik trečią vietą.

Jūs esate čia: Home Sportas