Svetainės baldai pagal užsakymą: kas geriausiai atitiks Jūsų poreikius

User Rating:  / 0

Šiuo metu žmonės dažniausiai saviems namams renkasi baldus, kurie yra gaminami pagal individualų užsakymą. Paprasčiausiai tai galimybė pagaliau gyventi tokiuose namuose, kokiuose yra labai gera bei jauku, galiausiai, kurie kvepės individualumu, o ne masine gamyba. Kadangi šiuo metu profesionali gamina svetainės baldus pagal užsakymą ir kiekvienas gali rasti tokį variantą, koks jam arčiausiai širdies – sistemingas įvairiausių galimybių derinimas garantuoja, kad galiausiai  rasite tai, kas Jums labiausiai tinka bei patinka.

svetaines-baldai

Sėdimieji biuro baldai

User Rating:  / 1

biuro kede direktoriuiEfektyviam biuro darbuotojų darbui ir gerai išvaizdai labai svarbu tinkami ir kokybiški biuro baldai. Dažnai galima pagalvoti, jog biuras yra tokia vieta, kur svarbiausia, kad tilptų kuo daugiau žmonių. Deja, tai nėra pagrindinis faktorius, renkantis baldus. Kitas labai svarbus akcentas, į kurį reikėtų atkreipti dėmesį, tai baldų patogumas ir funkcionalumas. Tik tokie baldai gali užtikrinti gerą darbą ir darbuotojų puikią savijautą bei darbingumą. Labai svarbūs biuro baldai - sėdimieji. Būtent renkantis šiuos biuro baldus labai svarbu tinkamai nuspręsti, ko Jums reikia.

Kėdžių rojus

Jei galvojate, kad kėdės yra visiškai nesvarbus balda, greičiausiai šiek tiek klystate. Iš tiesų biuro kėdės labai smarkiai įtakoja visą biuro darbą. Specialistai teigia, jog būtent darko kėdė lemia darbuotojo savijautą, o dažnai net ir sveikatą. Sėdimasis darbas yra tikras iššūkis dažnam iš mūsų, todėl pageidaujama, jog bent darbo vieta būtų patogi. Didžiausią dėmesį reikėtų atkreipti į kėdės atlošą. Labai svarbu, kad darbuotojai turėtų galimybę darbo vietoje sėdėti išsitiesę. Susikūprinimas ne tik kenkia sveikatai, bet ir gadina teigiamas emocijas. Susikūprinęs žmogus sunkiau priima informacija ir greičiau pervargsta. Biuro kėdės turėtų būti itin komfortiškos. Geriausia, kad tai būtų odos ar panašios medžiagos baldas. Reikėtų, kad atlošas būtų pakankamai minkštas, o sėdimoje vieta gana erdvi. Geriausia, jei rankoms pagaminti atlošai būtų atitaikyti ir leistų darbuotojui sėdėti tinkamai. Kėdės aukštis taip pat labai svarbus - kėdė turėtų būti tokio aukščio, kad darbuotojui reikėtų sulenkti rankas per alkūnes 90 laipsniu kampu iki darbo stalo. Taip rankos nevargs ir darbuotojas galės ilgiau dirbti. Taip pat labai svarbu, kad darbo kėdė būtų tvirta ir kokybiška. Jos korpusas turi turėti judėjimo funkciją, tačiau pati kėdė turėtų stabiliai stovėti ant žemės.

Minkštas poilsis

visi dizaino specialistai sutaria, jog biuro baldai tai ne tik stalai ir spintelės, bet ir minkšti baldai. Minkštoji baldų dalis yra labai svarbi ir atlieka nepamainomą ir būtiną funkciją biure - sukuria poilsio vietą. Geriausia, kad Jūsų biuro krašte būtų įrengtas minkštų baldų kampas. Šioje vietoje darbuotojai galės atsipūsti tarp darbų ir paplepėti su kolegomis. Kai kuriose įmonėse čia vyksta nedideli pasitarimai arba rytinės kavos pertraukėlės. Svarbiausia, kad ši vieta padėtų darbuotojams atsipalaiduoti ir bent šiek tiek atitrūkti nuo minčių apie darbą. Todėl rinkitės ne vieną didelę sofą, o kelias nedidukes sofutes, kad šioje malonioje erdvėje tilptų kuo daugiau darbuotojų. Tarp nedidukų minkštų suoliukų galima pastatyti gėlių vazoną ir vaisių pintinę, kuri nuteiks teigiamai. Nepamirškite ir kelių žurnalų, kurie padės darbuotojams atitrūkti nuo darbų.

Muskusas - kvepalai, kuriuos naudoja ne tik gyvūnai, bet ir žmonės

User Rating:  / 3

kvepalai moterimsKvepalai - tai jėga, galinti pritraukti ne tik sėkmę, bet ir žmogų. Taip mano dauguma mokslininkų, tyrinėjančių kvapų poveikį žmogaus organizmui. Vieni kvapai skirtingiems žmonėms gali sukelti euforiją, o kiti gi - gali turėti ir nemalonių fizinių pasekmių, tokių kaip pykinimas ar galvos skausmas.

Taigi, vyrams, kaip, beje, ir moterims, reikėtų atidžiai rinktis kvepalus, nenorint atbaidyti potencialių partnerių. Na o pirmas ir, ko gero, pagrindinis patarimas - nesistengti persikvepinti, t.y. padauginti kvepalų kiekio. Pernelyg intensyvus kvapas gali tapti atstumiančiu, kai tuo tarpu mažesnis tų pačių kvepalų kiekis gali traukti. Todėl visuomet geriau apsidrausti kvėpinantis mažesniu kiekiu kvepalų.

Mokslininkų įrodyta, jog moteris labai dažnai traukia kvepalai, sudėtyje turintys muskuso. Šį kvapą, beje, naudoja ir nemažai gyvūnų, siekdami pritraukti priešingos lyties atstovus poravimuisi, na o žmonės į jį taip pat reaguoja.  Muskuso aromatas gaminant kvepalus neretai yra derinamas su tokiomis kvepalų sudedamosiomis dalimis kaip medžio kvapas, įvairūs prieskoniai ar citrusiniai vaisiai.

Istoriškai yra nusistovėjusi nuomonė, jog muskuso turintys kvepalai - tai kvepalai vyrams. Šį kvapą naudoja tokie gamintojai kaip Calvin Klein, Giorgio Armani, Hugo Boss, Ralp Lauren ir kiti. Tačiau šis ingredientas retkarčiais naudojamas ir universalių kvepalų gamyboje bei gaminant moteriškus kvepalus.

Renkantis kvapiuosius skysčius reikėtų prisiminti, jog ne visi jie veikia vienodai. Tie patys kvepalai gali skirtis priklausomai nuo žmogaus, kuris jais kvėpinasi. Taip pat kvapas tiesiai iš buteliuko gali skirtis jam susilietus oda. Todėl kvepalų pasirinkimas turėtų vykti juos išbandžius, o ne renkantis pagal gamintoją ar pakuotę.

Daugumoje kvepalais prekiaujančių parduotuvių galima rasti beveik visų garsiausių gamintojų kvepalus. Šiose parduotuvėse kiekvieni kvepalai turi bandomuosius buteliukus, taip vadinamus testerius, kuriais gali pasikvėpinti kiekvienas norintis. Na o apsisprendus, kvepalus įsigyti labai paprasta - ko gero patogiausias ir pigiausias būdas - tai kvepalai internetu.

Geriausias būdas išbandyti kvepalus - pasikvėpinti ir nenusiplauti jų visą dieną. Dienos bėgyje kvapas kinta, todėl svarbu, kad kiekvienas aromatas būtų tinkamas. Tokiu būdu išsirinksite kvepalus, kurie neerzins ir teiks malonius pojūčius visą dieną.

Vestuvių fotografai: kokias paslaugas jie teikia?

User Rating:  / 0

laimingiKiekvienas nori, kad vestuvės būtų kuo iškilmingesnės, puošnesnės. Deja, šio tikslo nebus įmanoma pasiekti, jei nesinaudosite kai kuriomis priemonės. Štai, pavyzdžiui, šventiniai fejerverkai: jei atėjus vidurnakčiui dangų nušvies įvairių spalvų fejerverkų šou, galite būti tikri, jog visi šventės dalyviai liks sužavėti. Šventei puošnumo bei iškilmingumo gali suteikti ir vestuvių fotografas. Kaip profesionalus fotografas gali papuošti jūsų šventę? Savaime suprantama, vestuvių fotografas šventės metu gali pasitarnauti tuo, kad surengs įvairių (jaunųjų, šventės dalyvių) fotosesijų, kurių rezultatas – įspūdingos nuotraukos. Tačiau ar tai yra viskas, kuo vestuvių fotografas gali būti naudingas jūsų šventei? Tikrai ne. Tad nepraleiskite progos pasidomėti, kokias kitas paslaugas gali teikti vestuvių fotografas.

Fotofilmas ar fotogalerija

Kas yra fotofilmas? Tai įgarsintas filmas, kurio metu atrinktos nuotraukos keičia viena kitą skambant pasirinktai muzikai. Savaime suprantama, ši muzika gali būti pati įvairiausia: tai gali būti mėgstama jaunųjų daina, klasikinė melodija ar netgi daina, kurią jaunikis kažkada buvo sukūręs nuotakai. Kiek gali kainuoti toks fotofilmas? Atsakymas labai paprastas – fotofilmo kaina priklausys nuo to, kiek nuotraukų jį sudarys. Paprastai vieną fotofilmą sudaro nuo pusšimčio iki šimto fotografijų. Savaime suprantama, šiam fotofilmui pagaminti yra naudojamos pačios žavingiausios, nepriekaištingiausios fotografijos. Šią paslaugą galite užsisakyti atskirai arba kartu su kitomis paslaugomis.

Na, o ką reiškia fotogalerija? Užsisakius šią paslaugą jūsų vestuvinės fotografijos bus patalpintos internete. Įprastai fotogaleriją, kaip ir fotofilmą, sudaro ne daugiau kaip šimtas geriausių nuotraukų. Tačiau reikia pabrėžti, jog fotogalerija yra unikalesnė nei fotofilmas: jei užsisakysite fotogalerijos paslaugą, jums bus suteiktas unikalus, išskirtinis interneto svetainės adresas. Labai dažnai šį adresą sudaro jaunųjų vardų santrumpos ar įdomus žodžiai, kurių reikšmę težino tik jaunieji. Fotogalerija internete – puiki galimybė peržiūrėti vestuvių fotografijas bet kuriuo metu, ne tik jauniesiems, bet ir jų giminaičiams pažįstamiems.

Kompiuterinis nuotraukų albumas

Kompiuterinis nuotraukų albumas – tai dar viena vestuvių fotografo paslauga. Nors kompiuterinis albumas skamba įmantriai, iš tiesų, tai yra labai paprastas procesas: vestuvių nuotraukos, esančios kompiuteryje, yra įrašomos į CD ar DVD laikmenas. Yra įrašoma tiek nuotraukų, kiek pageidauja jaunavedžiai. Paprastas šis skaičius svyruoja nuo 200 iki 500 šimtų. Reikia pabrėžti tai, jog šios nuotraukos gali būti skirtingo dydžio, tačiau dekoratyviausiai atrodo įprasto formato nuotraukos.

Kaip matyti, paslaugų, kurias jums gali suteikti vestuvių fotografas yra išties nemažai. Na, o pabaigai belieka tik priminti, jog daugiau apie šias paslaugas galite sužinoti pasinaudoję internetu. Tiesiog paieškos laukelyje įrašykite vestuvių fotografas Klaipėda ir prieš savo akis išvysite ne tik kontaktų sąrašą tų vestuvių fotografų, kurie savo paslaugas teikia Klaipėdoje, bet ir turėsite galimybę daugiau sužinoti apie jų teikiamas paslaugas.

Akmens gaminiai

User Rating:  / 0

baltas-zidinysAkmens gaminiai mūsų interjere yra ilgaamžiškos, natūralios ir ekologiškos, nepaprastai gražios, neįkainojamos ir ypač originalios gamtos dovanos. Akmuo džiugina savo tvirtumu ir patvarumu. Jis nuostabiai papuošia mūsų namų ar sodybos aplinką. Atidžiai pažvelgus į akmenį, prie jo prigludus galima pajausti prabėgusius tūkstantmečius, gausybę laiko, kurio prireikė kuriant šį unikalų gamtos stebuklą. Akmens gaminiai naudojami jau nuo senų senovės, dar nuo akmens amžiaus laikų. Tai ir šiandien viena populiariausių apdailos medžiagų, įtinkanti net pačiam išrankiausiam skoniui.

Pakalbėkime apie vieną dažniausiai naudojamų akmenų – marmurą. Aptarkime, kokie gali būti šio akmens gaminiai, jų privalumai, priežiūros ypatybės.

Marmuras susidaro iš įvairių karbonatinių uolienų, dažniausiai klinties ir dolomito, vykstant regioninio ar kontaktinio metamorfizmo procesams. Šiam akmeniui susidaryti reikalinga aukšta temperatūra ir slėgis. Dėl šios priežasties marmure dažniausiai nelieka jokių fosilijų. Kai metamorfizuojasi ypač švari klintis, gaunama balta marmuro spalva. Įvairios kitos spalvos ar juostelės bei gijos ant akmens randasi dėl visokiausių priemaišų, pvz.: molio, smėlio, aleurito, geležies oksido.

Marmuras yra pats populiariausias natūralus akmuo, kuriant namų apdailą ar įvairias interjero detales. Jau senovėje jis buvo naudojamas puošiant rūmus ir šventyklas, kalant skulptūras. Šiuo akmeniu dekoruojamos grindys, sienos, židiniai, laiptai. Taip pat daromi tokie akmens gaminiai kaip stalviršiai, palangės, kolonos ir kiti interjero elementai.

Dirbiniai iš marmuro yra gana jautrus drėgmei. Jei poliruotas marmuras naudojamas eksterjerui, jis laikui bėgant gali prarasti poliravimo efektą. Šis akmuo taip pat absorbuoja aliejų, skysčius, yra neatsparus įbrėžimams, rūgštims. Pats jautriausias įvairiems veiksniams yra raudonas, juodas ir žalias marmuras. Tokie akmens gaminiai, juos netinkamai naudojant ar prižiūrint, gali deformuotis, nublukti, sutrūkti. Marmuras, naudojamas namų ar biuro interjere, dažniausiai būna impregnuotas. Tai apsaugo nuo žalingo aplinkos poveikio.

Marmuras yra gana minkštas akmuo ir daug labiau reaguoja į įvairius mechaniniams įbrėžimams nei granitas. Todėl, ypač ant intensyvaus eismo poliruotų grindų, rekomenduojama marmuro grindis vaškuoti. Tai apsaugotų jas nuo įbrėžimų ir suteiktų papildomą blizgesį.

Jeigu šio akmens gaminiai ar tik jų paviršius tepami ar kaip kitaip veikiami kokiais nors netinkamais chemikalais, atsiras daug ertmių. Dėl šios priežasties kasdienės priežiūros marmuro valikliai turi būti tik neutralios rūgščių ir šarmų pusiausvyros. Sunkiai išvalomam purvui galima naudoti ir stipresnius, tačiau po to juos būtina gerai nuvalyti su neutralų ph turinčiu valikliu. Rūgšties pagrindu pagamintais valikliais marmurą valyti draudžiama, nes jie gaminį nebepataisomai sugadins.

Jūs esate čia: Home Namai