Šis bei tas apie eterinius aliejus

User Rating:  / 1

Eteriniai aliejai – nuolat plėtojama tema. Vienur rašoma, kas tai yra. Kitur kalbama apie ingredientus. Įdomu ir istoriniai dalykai, nes eterinių aliejų kilmė siejama su gana senais laikais. O šiame straipsnyje – trumpai apie tokių aliejų esmę ir šiek tiek apie prieštaras.

aliejukai

GPS įrenginiai: kaip juos prižiūrėti?

User Rating:  / 1

Jei reikėtų vardinti privalumus, kuriuos turi GPS įrenginiai, tai sąrašas būtų iš tiesų įspūdingas. Vis dėlto, norint, kad  GPS įrenginiai puikiai tarnautų ilgą laiko tarpą, labai svarbu užtikrinti tinkamą priežiūrą. Tai padaryti bus kur kas paprasčiau, jei laikysitės kelių paprastų taisyklių.

Elektronines priemones kurios mums padeda gyventi lengviau

User Rating:  / 1

Šiandien pasvarstykime apie taip kaip mes galėtume patobulinti elektronines priemones kurios mums padeda gyventi lengviau. Ką reikėtų pakeisti, padaryti geriau ar kokias savybes panaikinti norint kokybiškesnio laiko prie vairo. GPS navigacijų rinkoje naujienos greitai veja viena kita ir naujai atrasti patobulinimai greitai išvysta dienos šviesą, testavimas ir pritaikymas praktikoje užtrunka iki pusės metus ir netgi dar greičiau.

GPS neskatina orientuotis aplinkoje?

User Rating:  / 1

keliones-lagaminasKuomet GPS navigacijos įrenginiai ir programėlės išmaniesiems telefonams faktiškai išstūmė įprastus žemėlapius iš kasdienio gyvenimo, specialistai ima kalbėti apie didelę žalą, kurią daro šis patogus išradimas. Tai žmonių vis silpnesnis gebėjimas orientuotis aplinkoje ir panašios bėdos.

Vykdami net 3 ar 4 kartą į tą pačią vietą jungiatės GPS? Tai jau bėda. Anksčiau užtekdavo vieną kartą nuvykti pagal žemėlapį ir kitą kartą nesunkiai būdavo galima rasti tą patį objektą (jei vykstama ne po daugybės metų), tačiau šiuolaikiniai žmonės tampa tokiais, kurie nebegali be pagalbos rasti vieno ar kito objekto, net jei jį jau yra keletą kartų aplankę. Pastebėję save taip besielgiant pamėginkite iš anksto gerai įsiminti kelią, apgalvoti kiekvieną posūkį ir GPS jungtis tik tuo atveju, jei jausite, kad paklydote. Tai pažadins Jumyse erdvės suvokimą, gerins orientaciją.

Vasariškos suknelės

User Rating:  / 0

Vasariškos suknelesInternetinė motieriškų drabužių parduotuvė www.toprubai.lt primena, kiekvienas metų laikas turi jam tinkamesnius drabužius. Vasaros metu kas antrą moterį puošia suknelės, vyrai renkasi bridžus ar panašias lengvesnes kelnes. Tuo tarpu žiemą ar esant darganotam orui rudenį bei pavasarį nieko nerasite geriau nei megztukai.

Vasariškos suknelės patrauklios tuo, kad jos leidžia Jūsų kūnui kvėpuoti, todėl net ir ypač karštomis dienomis su suknelėmis moterys ir merginos jaučiasi kur kas geriau nei dėvėdamos kitokius drabužius. Be abejo, ne visos suknelės yra tinkamos karštam orui. Yra ir megztų suknelių, kurios daug labiau tinka esant vėsiems orams, o sintetinės, net ir pakankamai atviros, suknios neleis odai kvėpuoti, gali ją dirginti, skatinti didesnį prakaitavimą bei kartu iššaukti odos problemas, ligas.

Merginoms ar moterims, kurioms suknelės dėl vienokių ar kitokių priežasčių nėra tinkamas drabužis, vasarą siūloma pasipuošti sijonu ir palaidine. Sijonai, kaip ir suknelės, yra gana atviri, todėl oda galės kvėpuoti, nekais bent jau kojos, o palaidinės turėtų būti kiek laisvesnės, neaptemptos – taip kvėpuos ir viršutinė kūno dalis. Palaidines kartais keičia marškinėliai, kurie tinkamesni laisvalaikio leidimui, neįpareigojančiose situacijose, kuriose nereikia puoštis.

Marškinėliai taip pat būna gana laisvi, tačiau neretai iš sintetinių medžiagų, tad prieš dėvint tokį rūbą reikėtų gerai įvertinti savo odos būklę, oro temperatūrą ir pasidairyti, galbūt Jūsų spintoje yra natūralesnių medžiagų drabužių, tarp kurių gali būti vasariški, lengvi marškiniai – tai ne tik puiki alternatyva marškinėliams ar palaidinėms, bet kartu ir būdas sukurti savitą, išskirtinį stilių.

Jei vasarą labiau rūpi tai, kaip atrodysime, tai žiemos metu ypač svarbu apsirengti taip, kad nesušaltume. Vienas iš tokių rūbų yra megztukai, tačiau šie įprastai dėvimi tuomet, kai šaltukas dar kaip reikiant nespusteli. Megztukai būna išvaizdesni, atviresni, kai kurie jų tinkami net vasarai, o kai kurie saugo kūną nuo šalčio esant ir neigiamai temperatūrai. Kuomet temperatūra krenta dar žemiau iš spintų traukiami stori vilnoniai megztiniai, už kuriuos geresnio rūbo žiemai ko gero net nėra. Tačiau kiek atslūgus šalčiams vėl šie keliauja į spintas ir juos keičia lengvesni, puošnesni megztukai.

Besikeičiantys orai, gana trumpa vasara, tačiau ne ką ilgesnė žiema, pereinamieji mėnesiai verčia Lietuvos gyventojus pasirūpinti gana plačiu rūbų asortimentu savo spintoje. Dėl šios priežasties drabužiai mūsų krašte pirmiausiai vertinami pagal jų praktiškumą, kokybę, atitikimą klimatui ir sezonui, o išvaizdą stengiamasi prie viso to priderinti. Kiek labiau į išvaizdą žiūri jaunimas, todėl ir rūbai jiems yra spalvotesni, žaismingesni, didesnė ir jų įvairovė, tuo tarpu vyresniems siūlomi kiek solidesni rūbai tiek vasarai, tiek žiemai, nors pasitaiko ir ryškesnių, žaismingesnių.

Jūs esate čia: Home Atostogos