IP adresai ir SEO optimizacija

User Rating:  / 3
PoorBest 
IP adresai ir SEO optimizacija 5.0 out of 5 based on 3 votes.

IP adresasNemažai pradedančių internete uždirbti žmonių stengiasi tūrėti ne vieną, bet keletą interneto svetainių. Šiose svetainėse dažniausiai būna panaši, tačiau šiek tiek skirtinga informacija. Kaip pavyzdys gali būti svetainės apie:

  • Finansus;
  • Paskolas;
  • Ekonimiką.

Kai svetainės jau yra sukurtos, tuomet natūralu, kad tikėdamiesi, gauti papildomų pliusų iš google, svetainės savininkai pradeda "linkinti" iš vienos svetainės į kitą. Tačiau ar tikrai tai geras sumanymas?

Ką reikia žinoti prieš kuriant atgalinių nuoodų tinklą?

Atgalinės nuorodos yra vienas iš svarbiausių veiksnkių, kurie nulemia svetainės poziciją, google paieškos sistemos pateikiamame puslapyje (Angliškai vadinamas pagal trumpinį SERP - Search engine ranking page), pagal Jūsų raktinį žodį. Tačiau nuolatos kintantis Google algoritmas yra sukurtas tam, kad atpažintu ne natūraliai kuriamas atgalines nuorodas. Vienas iš stipriausių signalų yra kuomet svetainė iš kurios išeina nuorodos yra serveryje, kuris turi tą patį IP kaip ir ta į kurią yra minėta nuoroda.

Rekomenduotina yra išskirstyti savo turimas svetaines į skirtingus serverius arba jei naudojate dedikuotą severį, tuomet domenams naudoti atskirus IP adresus.

Dedikuotas serveris ar svetainių talpinimas?

Dedkuotas serveris nors ir įgalina jus turėti ne vieną, bet kelis IP adresus, tačiau paieškos sistemų robotai visgi matys, kad šie IP adresai yra vienoje vietoje (tame pačiame duomenų centre). Todėl jei svetainių yra ne daug - iki 5. Dedikuotas serveris puikiai tiks, kitu atveju rekomenduotina išskirstyti turimas svetaines po skirtingus hostingus.

Daugiau informacijos apie interneto marketingą bei SEO paslaugas rasite svetainėje: http://www.semantic.lt/seo-paslaugos

 

Jūs esate čia: Home Pinigai IP adresai ir SEO optimizacija