Patikima GPS navigacija gali padėti sutaupyti

User Rating:  / 0
PoorBest 

autoNors GPS navigacijos pasižymi našumu tačiau nepavyksta išvengti lietimui jautraus ekrano subraižymo jei automobilio savininkas yra moteris ilgais raudonais nagais. Įrenginio funkcionalumas gali nukentėti ir dėl pernelyg ryškios šviesos plieskiant saulei dienos metu, tai galima pagerinti skaitomumą pasirinkus Full HD režimą ekrano nustatymuose.

Nesinaudoti navigacijos įrenginio privalumais prilygsta didvyriškumui. Juk ne veltui yra gerbiami Anglijos taksi paslaugas teikiančių įmonių vairuotojai. Jie laiko egzaminus ir privalo atsiminti net ir pačias nereikšmingiausias miesto gatveles, jų smegenys labai greitai planuoja maršrutus iš atminties. Žemėlapio pagalba yra draudžiama, o maršruto laikas ir optimalumas taip pat vertinamas lyginant su dirbtinį intelektą turinčiomis GPS navigacijomis.

Teisingai sakoma, ką išmoksi to ant pečių nenešiosi. Gimtajame mieste vairuoti su navigacijos pagalba yra tikra gėda, o įsisavintos žemėlapių gatvės jums gali atnešti daug naudos ateityje. Savo keliones popieriuje planuoja tik penki procentai vairuotojų, penkiasdešimt pasikliauja automobilio navigacija o likę yra absoliutūs avantiūristai ir į keliones išvažiuoja be jokio išankstinio pasiruošimo ir klausinėja pakelėse sutiktų pėsčiųjų kaip patekti į vieną ar kitą objektą. Harvardo universiteto studentų atlikta apklausa parodė kad tie kurie planuoja maršrutus navigacijos prietaiso programa nuvyksta į galutinį tašką dvigubai greičiau ne vadinamieji kaubojai. Laikas leidžiamas automobilyje dažniausiai nėra turiningas todėl visi jį stengiasi sutrumpinti. Ypatingai įdomiai savo maršrutus planuoja banko inkasacijos specialistai, kiekvienas jų žingsnis, kiekviena minutė yra suplanuota iš anksto ir navigacijoje saugomi keletą saugių maršruto variantų kad įvykus persekiojimui ar užpuolimui būtų žinomi keliai kaip atsitraukti iš krizinių situacijų ir apie tai informuoti gelbėjimo tarnybas ir policiją. Planuodama naują maršrutą navigacijos įranga vidutiniškai užtrunka apie minutę laiko. Akumuliatoriaus galimybės priklauso nuo ekrano spalvų ryškumo ir kitų matricos parametrų.

Jūs esate čia: Home Pinigai Patikima GPS navigacija gali padėti sutaupyti