Nuolaidos skatina pirkti daugiau

User Rating:  / 1
PoorBest 
Nuolaidos skatina pirkti daugiau 5.0 out of 5 based on 1 votes.

prekes su akcija ir dovanosJau daugumoje drabužių parduotuvių įsisiūbaves nuolaidų sezonas pritraukia ne vieną tautietį, norinti pasinaudoti išpardavimo ar akcijos pasiūlymais. Pardavėjai teigia, kad statistiškai vienas pirkėjas perkantis prekes su nauolaida nuperka po 3 skirtingus drabužius, kai tuo tarpu žmonės perkantys drabužius ar aksesuarus ne nuolaidų sezonu įsigyję po nepilnai dvi prekes (statistiškai 1.6 prekės).

Taigi įvairios nuolaidos nors ir pritraukia nemažai besidominčiųjų ir norinčių sutaypyti, tačiau priverčia piniginę ištuštinti ne ką mažiau nei įprasto pirkimo metu. Skirtumas yra tik tame, kad vietoj vieno daikto, šiuo metu už tą pačią kainą galima įsigyti du ar daugiau.

Dalis vartotojų perka drabužius ruošdamiesi kitų metų sezonui. Toks apsipirkimo būdas yra priimtinas dažnam sutaupyti norinčiam piliečiui. Yra nemaža dalis pirkėjų, kurie naudojasi akcijomis ir nuolaidomis, tam, kad nupirktu dovanas draugams bei artimiesiems. Dažniausiai dovanų ieško ne tie kas perka drabužius, o bižuterijos bei aksesuarų pirkėjai.

Nuprirkti dovanų diržą ar laikrodį yra visada lengviau nei išrinkti tinkamo dydžio garderobą. Drabužiai kaip dovana paprastai yra perkami vaikamas gimtadienio, ar kitomis progomis. Paskubėkite ir Jūs į artimiausia prekybos ir pramogų centrą, apsirūpinti drabužiais ir aksesuarais su nuolaida. Akcijos kaip žinias, juk ilgai netrunka.

Jūs esate čia: Home Pinigai Nuolaidos skatina pirkti daugiau