Nemokami skelbimai internete padeda užsidirbti

User Rating:  / 1
PoorBest 
Nemokami skelbimai internete padeda užsidirbti 5.0 out of 5 based on 1 votes.

is-ekranoIr Lietuvoje jau tapo tradicija nereikalingus daiktus nekaupti rusyje ar palėpėje, bet verčiau parduoti ir gauti papildomų pajamų. Populiariausias būdas sėkmingai parduoti nebenaudojamą daiktą yra interneto skelbimai. Šis būdas prigijo dėl to, kad patalpinti skelbimą specializuotojo svetainėje užtrunka vos kelias minutes ir Jūsų parduodamą daiktą lengvai gali rasti tūkstančiai internautų iš visos Lietuvos.

Ką reikia žinoti prieš talpinant skelbimą?

Kaip rodo statistika dažniausiai potencialūs pirkėjai peržiūri skelbimus su nuotraukomis. Taigi pirmas žingsnis norint sėkmingai bei pelningai parduoti nebeaudojamą daikta, yra padaryti kokybiškas nuotraukas. Toliau stenkitės aprašyti parduodamą prekę kuo išsamiau. Neslėpkite trūkumų, nes jei jie paiškės prekės apžiūros ar iškarto po įsigyjimo - gali kilti nemalonių konfliktų. Aprašykite technines prekės harakteristikas.

Rekomeduojama pasirinkti daugiau nei vien tik savo miestą, tokiu būdu galėsite siūsti prekes į kitus šalies miestus, taigi savo potencialių pirkėjų gretas padidinsite keletą kartų. Šiuo metu prekes siūsti galima naudojants išperkamuoju paštu, tai reiškia, kad klientas sumoka pinigus tik gaves prekę.

Ar tai veiksminga ir įmonėms?

perkaVerslas dažnai talpina skelbimus apie savo prekes bei paslaugas. Nemažai žmonių paslaugų ieško trim pagrindiniais būdais:

  • Naudojantis paieškos sistemomis (Google, Yahoo, Bing);
  • Draugų rekomendacijos;
  • Skelbimai spaudoje;
  • Skelbimai internete.

Taigi patalpine savo skelbima specializuotame puslapyje arba Lietuvos įmonių kataloge Jūs pasiekiate net du iš trijų kanalų, kuriais Jūsų potencialūs klientai ieško paslaugų ar prekių. Specializuotas įmonių katalogas gali būti naudojamas ir kaip marketingo įrankis pranešti apie save potencialiems verslo partneriams.

Nuolaidų kuponai

Norint daugiau parduoti rekomenduojama išleisti specializuotus nuolaidų kuponus. Šie nuolaidų kuponai jau senai "rado savo vietą po saule". Naudojantis nuolaidų kuponais galima pritraukti daugybę klientų ir parduodant didesnį kiekį prekių generuoti pakankama pelną net dirbant su mažesniu antkainiu.

Jūs esate čia: Home Pinigai Nemokami skelbimai internete padeda užsidirbti