Sėdimieji biuro baldai

User Rating:  / 1
PoorBest 
Sėdimieji biuro baldai 5.0 out of 5 based on 1 votes.

biuro kede direktoriuiEfektyviam biuro darbuotojų darbui ir gerai išvaizdai labai svarbu tinkami ir kokybiški biuro baldai. Dažnai galima pagalvoti, jog biuras yra tokia vieta, kur svarbiausia, kad tilptų kuo daugiau žmonių. Deja, tai nėra pagrindinis faktorius, renkantis baldus. Kitas labai svarbus akcentas, į kurį reikėtų atkreipti dėmesį, tai baldų patogumas ir funkcionalumas. Tik tokie baldai gali užtikrinti gerą darbą ir darbuotojų puikią savijautą bei darbingumą. Labai svarbūs biuro baldai - sėdimieji. Būtent renkantis šiuos biuro baldus labai svarbu tinkamai nuspręsti, ko Jums reikia.

Kėdžių rojus

Jei galvojate, kad kėdės yra visiškai nesvarbus balda, greičiausiai šiek tiek klystate. Iš tiesų biuro kėdės labai smarkiai įtakoja visą biuro darbą. Specialistai teigia, jog būtent darko kėdė lemia darbuotojo savijautą, o dažnai net ir sveikatą. Sėdimasis darbas yra tikras iššūkis dažnam iš mūsų, todėl pageidaujama, jog bent darbo vieta būtų patogi. Didžiausią dėmesį reikėtų atkreipti į kėdės atlošą. Labai svarbu, kad darbuotojai turėtų galimybę darbo vietoje sėdėti išsitiesę. Susikūprinimas ne tik kenkia sveikatai, bet ir gadina teigiamas emocijas. Susikūprinęs žmogus sunkiau priima informacija ir greičiau pervargsta. Biuro kėdės turėtų būti itin komfortiškos. Geriausia, kad tai būtų odos ar panašios medžiagos baldas. Reikėtų, kad atlošas būtų pakankamai minkštas, o sėdimoje vieta gana erdvi. Geriausia, jei rankoms pagaminti atlošai būtų atitaikyti ir leistų darbuotojui sėdėti tinkamai. Kėdės aukštis taip pat labai svarbus - kėdė turėtų būti tokio aukščio, kad darbuotojui reikėtų sulenkti rankas per alkūnes 90 laipsniu kampu iki darbo stalo. Taip rankos nevargs ir darbuotojas galės ilgiau dirbti. Taip pat labai svarbu, kad darbo kėdė būtų tvirta ir kokybiška. Jos korpusas turi turėti judėjimo funkciją, tačiau pati kėdė turėtų stabiliai stovėti ant žemės.

Minkštas poilsis

visi dizaino specialistai sutaria, jog biuro baldai tai ne tik stalai ir spintelės, bet ir minkšti baldai. Minkštoji baldų dalis yra labai svarbi ir atlieka nepamainomą ir būtiną funkciją biure - sukuria poilsio vietą. Geriausia, kad Jūsų biuro krašte būtų įrengtas minkštų baldų kampas. Šioje vietoje darbuotojai galės atsipūsti tarp darbų ir paplepėti su kolegomis. Kai kuriose įmonėse čia vyksta nedideli pasitarimai arba rytinės kavos pertraukėlės. Svarbiausia, kad ši vieta padėtų darbuotojams atsipalaiduoti ir bent šiek tiek atitrūkti nuo minčių apie darbą. Todėl rinkitės ne vieną didelę sofą, o kelias nedidukes sofutes, kad šioje malonioje erdvėje tilptų kuo daugiau darbuotojų. Tarp nedidukų minkštų suoliukų galima pastatyti gėlių vazoną ir vaisių pintinę, kuri nuteiks teigiamai. Nepamirškite ir kelių žurnalų, kurie padės darbuotojams atitrūkti nuo darbų.

Jūs esate čia: Home Namai Sėdimieji biuro baldai