Muskusas - kvepalai, kuriuos naudoja ne tik gyvūnai, bet ir žmonės

User Rating:  / 3
PoorBest 
Muskusas - kvepalai, kuriuos naudoja ne tik gyvūnai, bet ir žmonės 4.3 out of 5 based on 3 votes.

kvepalai moterimsKvepalai - tai jėga, galinti pritraukti ne tik sėkmę, bet ir žmogų. Taip mano dauguma mokslininkų, tyrinėjančių kvapų poveikį žmogaus organizmui. Vieni kvapai skirtingiems žmonėms gali sukelti euforiją, o kiti gi - gali turėti ir nemalonių fizinių pasekmių, tokių kaip pykinimas ar galvos skausmas.

Taigi, vyrams, kaip, beje, ir moterims, reikėtų atidžiai rinktis kvepalus, nenorint atbaidyti potencialių partnerių. Na o pirmas ir, ko gero, pagrindinis patarimas - nesistengti persikvepinti, t.y. padauginti kvepalų kiekio. Pernelyg intensyvus kvapas gali tapti atstumiančiu, kai tuo tarpu mažesnis tų pačių kvepalų kiekis gali traukti. Todėl visuomet geriau apsidrausti kvėpinantis mažesniu kiekiu kvepalų.

Mokslininkų įrodyta, jog moteris labai dažnai traukia kvepalai, sudėtyje turintys muskuso. Šį kvapą, beje, naudoja ir nemažai gyvūnų, siekdami pritraukti priešingos lyties atstovus poravimuisi, na o žmonės į jį taip pat reaguoja.  Muskuso aromatas gaminant kvepalus neretai yra derinamas su tokiomis kvepalų sudedamosiomis dalimis kaip medžio kvapas, įvairūs prieskoniai ar citrusiniai vaisiai.

Istoriškai yra nusistovėjusi nuomonė, jog muskuso turintys kvepalai - tai kvepalai vyrams. Šį kvapą naudoja tokie gamintojai kaip Calvin Klein, Giorgio Armani, Hugo Boss, Ralp Lauren ir kiti. Tačiau šis ingredientas retkarčiais naudojamas ir universalių kvepalų gamyboje bei gaminant moteriškus kvepalus.

Renkantis kvapiuosius skysčius reikėtų prisiminti, jog ne visi jie veikia vienodai. Tie patys kvepalai gali skirtis priklausomai nuo žmogaus, kuris jais kvėpinasi. Taip pat kvapas tiesiai iš buteliuko gali skirtis jam susilietus oda. Todėl kvepalų pasirinkimas turėtų vykti juos išbandžius, o ne renkantis pagal gamintoją ar pakuotę.

Daugumoje kvepalais prekiaujančių parduotuvių galima rasti beveik visų garsiausių gamintojų kvepalus. Šiose parduotuvėse kiekvieni kvepalai turi bandomuosius buteliukus, taip vadinamus testerius, kuriais gali pasikvėpinti kiekvienas norintis. Na o apsisprendus, kvepalus įsigyti labai paprasta - ko gero patogiausias ir pigiausias būdas - tai kvepalai internetu.

Geriausias būdas išbandyti kvepalus - pasikvėpinti ir nenusiplauti jų visą dieną. Dienos bėgyje kvapas kinta, todėl svarbu, kad kiekvienas aromatas būtų tinkamas. Tokiu būdu išsirinksite kvepalus, kurie neerzins ir teiks malonius pojūčius visą dieną.

Jūs esate čia: Home Namai Muskusas - kvepalai, kuriuos naudoja ne tik gyvūnai, bet ir žmonės