Vestuvių fotografai: kokias paslaugas jie teikia?

User Rating:  / 0
PoorBest 

laimingiKiekvienas nori, kad vestuvės būtų kuo iškilmingesnės, puošnesnės. Deja, šio tikslo nebus įmanoma pasiekti, jei nesinaudosite kai kuriomis priemonės. Štai, pavyzdžiui, šventiniai fejerverkai: jei atėjus vidurnakčiui dangų nušvies įvairių spalvų fejerverkų šou, galite būti tikri, jog visi šventės dalyviai liks sužavėti. Šventei puošnumo bei iškilmingumo gali suteikti ir vestuvių fotografas. Kaip profesionalus fotografas gali papuošti jūsų šventę? Savaime suprantama, vestuvių fotografas šventės metu gali pasitarnauti tuo, kad surengs įvairių (jaunųjų, šventės dalyvių) fotosesijų, kurių rezultatas – įspūdingos nuotraukos. Tačiau ar tai yra viskas, kuo vestuvių fotografas gali būti naudingas jūsų šventei? Tikrai ne. Tad nepraleiskite progos pasidomėti, kokias kitas paslaugas gali teikti vestuvių fotografas.

Fotofilmas ar fotogalerija

Kas yra fotofilmas? Tai įgarsintas filmas, kurio metu atrinktos nuotraukos keičia viena kitą skambant pasirinktai muzikai. Savaime suprantama, ši muzika gali būti pati įvairiausia: tai gali būti mėgstama jaunųjų daina, klasikinė melodija ar netgi daina, kurią jaunikis kažkada buvo sukūręs nuotakai. Kiek gali kainuoti toks fotofilmas? Atsakymas labai paprastas – fotofilmo kaina priklausys nuo to, kiek nuotraukų jį sudarys. Paprastai vieną fotofilmą sudaro nuo pusšimčio iki šimto fotografijų. Savaime suprantama, šiam fotofilmui pagaminti yra naudojamos pačios žavingiausios, nepriekaištingiausios fotografijos. Šią paslaugą galite užsisakyti atskirai arba kartu su kitomis paslaugomis.

Na, o ką reiškia fotogalerija? Užsisakius šią paslaugą jūsų vestuvinės fotografijos bus patalpintos internete. Įprastai fotogaleriją, kaip ir fotofilmą, sudaro ne daugiau kaip šimtas geriausių nuotraukų. Tačiau reikia pabrėžti, jog fotogalerija yra unikalesnė nei fotofilmas: jei užsisakysite fotogalerijos paslaugą, jums bus suteiktas unikalus, išskirtinis interneto svetainės adresas. Labai dažnai šį adresą sudaro jaunųjų vardų santrumpos ar įdomus žodžiai, kurių reikšmę težino tik jaunieji. Fotogalerija internete – puiki galimybė peržiūrėti vestuvių fotografijas bet kuriuo metu, ne tik jauniesiems, bet ir jų giminaičiams pažįstamiems.

Kompiuterinis nuotraukų albumas

Kompiuterinis nuotraukų albumas – tai dar viena vestuvių fotografo paslauga. Nors kompiuterinis albumas skamba įmantriai, iš tiesų, tai yra labai paprastas procesas: vestuvių nuotraukos, esančios kompiuteryje, yra įrašomos į CD ar DVD laikmenas. Yra įrašoma tiek nuotraukų, kiek pageidauja jaunavedžiai. Paprastas šis skaičius svyruoja nuo 200 iki 500 šimtų. Reikia pabrėžti tai, jog šios nuotraukos gali būti skirtingo dydžio, tačiau dekoratyviausiai atrodo įprasto formato nuotraukos.

Kaip matyti, paslaugų, kurias jums gali suteikti vestuvių fotografas yra išties nemažai. Na, o pabaigai belieka tik priminti, jog daugiau apie šias paslaugas galite sužinoti pasinaudoję internetu. Tiesiog paieškos laukelyje įrašykite vestuvių fotografas Klaipėda ir prieš savo akis išvysite ne tik kontaktų sąrašą tų vestuvių fotografų, kurie savo paslaugas teikia Klaipėdoje, bet ir turėsite galimybę daugiau sužinoti apie jų teikiamas paslaugas.

Jūs esate čia: Home Namai Vestuvių fotografai: kokias paslaugas jie teikia?