Vestuvių dekoravimas

User Rating:  / 0
PoorBest 

balionais vestuvesVestuvės – iškilmingas dviejų žmonių pasižadėjimas sau, vienas kitam ir visiems, kad nuo šiol jie yra viena. Tai svarbiausias įvykis gyvenime, todėl ši diena privalo būti tobula. Vestuves tobulomis paverčia ne tik ceremonijos, daugybė svečių ar nepriekaištinga nuotakos suknelė. Ar šventė bus tobula, priklauso nuo daugybės smulkmenų. Pavyzdžiui, dekoravimo. Tad aptarkime vestuvių dekoravimą.

Nuo ko pradėti dekoravimą? Pirmiausiai pasirenkama pagrindinė spalva arba spalvų derinys, kurie ir užduos toną visai šventei. Įprasta rinktis baltą, dramblio kaulo, šampano ar pastelinę rožinę spalvas. Tačiau tai ne vienintelės spalvos, tinkančios papuošti vestuvių šventę. Baltą ir kitas tradicines spalvas galima derinti su raudona, mėlyna, žalia, oranžine, geltona ir t.t. arba rinktis kelių spalvų derinį (pavyzdžiui, dramblio kaulo, gilią raudoną ir auksą). Kokias spalvas rinktis priklauso nuo jaunavedžių skonio. Parinkta spalva ar jų derinys dažnai apsprendžia ne tik dekoracijas, bet ir jaunavedžių aprangos akcentus (tokius kaip jaunikio kaklaskarė ar nuotakos puokštė), pabrolių ir pamergių aprangą ir kt. Kuo daugiau vestuvių aspektų apims pasirinktas spalvų derinys, tuo estetiškiau atrodys vestuvės.

servetelesTaigi, spalvos parinktos. Šios spalvos vyraus visose vestuvėse. Jomis bus puošiami automobiliai, bažnyčia, stalas, jos atsispindės nuotakos ir jaunikio aprangoje ir tokiose smulkmenos kaip žiedų pagalvėlė, žiedlapių krepšeliai bei apspręs pamergių suknelių spalvą.

Automobilius, kuriais jaunieji ir svečiai vyks į ceremoniją, galima dekoruoti pasirinktų spalvų balionais, gėlėmis ar kaspinais. Bažnyčioje vykstančią ceremoniją nepaprastai papuošia mažos gėlių puokštelės bei kaspinai arba drapiruoto audinio akcentai – ypač jei visa tai spalviškai dera su žiedų pagalvėle, nuotakos ir jaunavedžio aprangos akcentais ir kt. Po ceremonijos paprastai priimta jaunavedžius apibarstyti gėlių žiedlapiais, konfeti ar net ryžiais. Šios smulkmenos taip pat gali atitikti pasirinktą spalvos derinį (net ir ryžius galima nuspalvinti pageidaujama spalva).

Vietai, kurioje vyks vestuvių pokylis, reikia skirti ypatingą dėmesį – čia jaunavedžiai ir šventės svečiai praleis daugiausiai laiko. Pokylių salės dekoracijoms galima rinktis gyvas gėles, žvakes, girliandas, net balionus, jei nusprendėte suruošti žaismingas vestuves.

Labai svarbu atitinkamai papuošti stalus ir kėdes. Staltiesės ir kėdžių kaspinai ar užvalkalai gali būti vienos ir tos pačios spalvos arba kontrastuoti pasirinktų spalvų diapazone. Staltiesėms kontrastą gali sudaryti ir stalą puošiančios puokštės bei žvakės. Jas gali pakeisti (arba papildyti) ir kiti spalvingi aksesuarai: stiklo rutuliukai, karoliukų girliandos, dekoratyvinės širdelės, kitos figūrinės dekoracijos Būtinas vestuvių pokylio stalo atributas yra svečių kortelės ir jų laikikliai. Juos taip pat reikėtų derinti su vestuvių spalvine palete. Taip pat nepamirškite pasirūpinti, kad būtų suderinti indai ir tokios smulkmenos kaip servetėlės ir pan.

taures

Vestuvės – ypatinga šventė. Pirmiausia ji turi būti ypatinga, nepamirštama ir netemdoma jokių rūpesčių patiems jauniesiems. Todėl geriausia visus organizavimo ir dekoravimo rūpesčius palikti profesionalams. Jie ne tik išklausys jaunavedžių pageidavimus, bet ir – pritrūkusiems fantazijos – patars, kaip papuošti šią ypatingą dieną, kad ji būtų tobula.

Jūs esate čia: Home Namai Vestuvių dekoravimas