Vaiko gimtadienis

User Rating:  / 1
PoorBest 
Vaiko gimtadienis 5.0 out of 5 based on 1 votes.

pareigūnaiViena mėgstamiausių vaikų švenčių yra gimtadienis. Todėl svarbu pasirūpinti, kad ji būtų nepamirštama. Vaiko gimtadienis turi būti nepriekaištingas. Tad gimtadienį planuoti pradėkite iš anksto, kad išvengtumėte nesklandumų, patemptų lūpų ir ašarotų akių.

Nežinote nuo ko pradėti? Pirmiausia nuspręskite, kokia bus gimtadienio tema. Čia jums pagelbės jūsų vaikas: tiesiog atidžiai įsiklausykite ir atkreipkite dėmesį į jo pomėgius. Taip pat nepamirškite ir gimtadienio svečių – kitų vaikų. Pasiteiraukite jų tėvelių, kuo domisi jų atžalos.

Tarkime, turite patrakusį septynmetį, kuris nenustygsta vietoje. Greičiausiai ir jo draugai nemažiau pašėlę. Stalo žaidimais ar piešimo pamokėle tokių vaikų nesuviliosite ir tikrai nenustebinsite. Jiems reikia veiksmo. Renginių organizavimo įmonė „Renginių kalvė“ siūlo teminius užsiėmimus įvairioms progoms: pavyzdžiui, vaiko gimtadienis – policijos akademiją. Jūsų patrakusiam septynmečiui ir jo draugams toks gimtadienis paliks neišdildomą įspūdį. Kas gali būti geriau už nuotykį, kuriam vadovauja policininkai? Vaikai išmoksta atpažinti nusikaltėlius, juos sugauti ir ištardyti, apsiginti nuo užpuoliko ir net „pašaudyti“. O jūs tuo tarpu galėsite pasirūpinti kitais gimtadienio punktais: tortu, dovanomis ir paplepėti su kitais tėvais. Šią pramogą galima užsisakyti Vilniuje ir Kaune.

Taigi, temą turite, pagrindinę šventės pramogą užsakėte, liko pakvietimai, papuošimai, tortas ir dar keletas smulkmenų. Visą tai galima priderinti prie pagrindinės temos. Pakvietimus galite nupiešti arba paieškoti internete – daugybė tinklapių, siūlo ne vieną atvirutės dizainą. Papuošti namus galite atitinkamos spalvos balionais, tarkime, žaliais, kaip policijos uniforma. Taip pat galite nupiešti policijos akademijos iškabą ant durų. Supjaustę ir nudažę kartoninę dėžę, galite įrengti improvizuotą kalėjimą. Kad vaikams būtų linksmiau, galite jiems išdalinti iš anksto paruoštą šventės atributiką: policijos ženklelius arba policininkų kepures. Visa tai galima pasigaminti pasitelkus internetą, spausdintuvą ir raštinės reikmenis. Taip pat nemažiau svarbus teminės šventės komponentas yra maistas, o ypatingai tortas. Jis turėtų atspindėti šventės temą. Tą padaryti nesudėtinga net jei nusprendėte neužsakyti specialaus torto: tiesiog papuoškite tortą žaisline policijos mašinėle arba iškirpkite iš popieriaus paveikslėlį, susijusį su policija, ir, uždengę juo tortą, apibarstykite cukraus pudra.

Suorganizuoti vaikui nepamirštamą gimtadienį nėra sudėtinga – tereikia šiek tiek laiko ir fantazijos (arba interneto). Taip drauge sukursite laimingos vaikystės prisiminimus.

Jūs esate čia: Home Namai Vaiko gimtadienis