Šventiniai receptai

User Rating:  / 1
PoorBest 
Šventiniai receptai 5.0 out of 5 based on 1 votes.

Artėjant vakarėliams ir svarbioms šeimos šventėms dažnai galvojame, kuo nustebinti savo svečius. Taigi dairomės po įvairias receptų knygas, ieškodami receptų naršome internete, pasikliauname pažįstamų ir artimųjų rekomendacijomis. Tačiau ne visuomet drįstame išbandyti naujus valgius, nes jų receptai sudėtingi, tad baiminamasi, jog patiekalas gaminant jį pirmą kartą nepavyks.

lasiniaiTaigi norintiems suruošti greitas ir paprastas vaišes rekomenduojama neapsisunkinti savęs ir svečius vaišinti paprastais užkandžiais: alyvuogėmis, sūrio vėrinukais, krekeriais, kumpeliais, dešromis, įvarytais kiaušiniais ir t. t. Jei visgi norima, kad tarp pagrindinio meniu būtų ir mėsos patiekalai, galima rinktis ne tokius ištaigingus valgius: pavyzdžiui, bandeles su dešrelėmis, keptus vištų sparnelius ir kt. Ruošiant tokius valgius dažnai netgi neprireiks lėkščių: žmonės užkandžius galės paimti tiesiog į ranką. Taigi galėsite padengti švedišką stalą, o svečiai apsitarnaus patys ir pasiims norimų patiekalų.

Vakarėliams, jei jie paprasti, nelabai tiks žuvies patiekalai, kadangi jų negalėsite paimti į ranką, būtinai reikės lėkštučių. Taigi tokie patiekalai tiks ištaigingoms puotoms, kai didžiąją laiko dalį svečiai sėdi prie stalo. Čia prireiks jau ir daugiau įmantrių patiekalų. Mėsos patiekalai negalės būti tokie paprasti kaip viščiukų sparneliai, įprastiniai kumpeliai ar bandelės su dešrele ir kt. Reikės pasidairyti gerokai ištaigingesnių valgių, o ir greitai paruošiamų ir nesudėtingų, kurie paprastai tinka tuomet, kai vakarėlio svečiai – jauni žmonės.

Tradicinęs metų šventės bei kitos didžiosios šventės neapsieina be Lietuviškų salotų (baltosios mišrainės) bei įvairų silkių patiekalų. Ko gero daugumai per kūčias tenka valgyti žuvies daugiau nei per bet kokią kitą šventę.

Jūs esate čia: Home Namai Šventiniai receptai