Šiuolaikiniai šildymo katilai

User Rating:  / 0
PoorBest 

šildymasUžgriuvus šildymo sezonui ne vienam namų ūkiui iškyla dilema – kaip gi optimizuoti šildymo sistemą ir pastato šildymui išleisti kuo mažiau lėšų. Tokiais atvejais rekomenduojama apsvarstyti, ar senojo katilo nevertėtų pakeisti nauju, padėsiančiu sutaupyti ne tik pinigų, bet ir laiko. Ekspertai skaičiuoja, kad įprastą katilą, kuris šildymui naudoja dujas, pakeitus moderniu, kietu kuru kūrenamu katilu, investicijos atsiperka jau po 3 ar 4 metų, o vėliau šaltuoju sezonu galima sutaupyti net iki pusantro tūkst. litų.

Šiuolaikiniai šildymo katilai pasižymi ypatingomis savybėmis. Pirma, daugelis katilų funkcijų automatizuotos, pavyzdžiui, kūrenama tik tiek, kiek reikia optimaliai patalpų temperatūrai nustatyti. Pats katilo savininkas gali nustatyti, kokią temperatūrą patalpoje nori palaikyti. Antra, katilai, kaip jau minėta, taupo kurą. Kuru katilą papildyti galima vos kas 3-4 dienas. Tokiu pačiu laiko intervalu pakanka ir valyti katilą – išimti nedidelį likutį to, kas liko sukūrenus anglis ar malkas.

Trečia, šie katilai itin patikimi ir elektros tiekimui nutrūkus ar sugedus elektros tiektuvui. Galima nebijoti, kad teks šalti: šildymo procesą galima valdyti ne tik automatiškai, bet ir rankiniu būdu. Ketvirta, katilai itin draugiški aplinkai: į atmosferą ir aplinką katilui veikiant išmetamas minimalus kiekis kietųjų dalelių ir nuodingųjų medžiagų. Taigi naujieji šildymo katilai pravers norintiems pigiai ir nešvaistant kuro šildyti tiek namų valdą, tiek komercines ir kitas patalpas.

Jūs esate čia: Home Namai Šiuolaikiniai šildymo katilai