Apdrausti galima ne tik namus, bet ir baldus

User Rating:  / 1
PoorBest 
Apdrausti galima ne tik namus, bet ir baldus 5.0 out of 5 based on 1 votes.

draudimas namuNeretai žmonės ieškantys būsto draudimo galvoja, kad apdrausti galima tik būstą. Tačiau reali situacija yra kiek kitokia - draudimas galioja ne tik būstui, bet ir jame esančioms vertybėms. Kaip vertybes galima vertinti ir baldus bei namuose esančia buitinę technika. Neretai apgadinti baldai gali kainuoti tūkstančius litų, todėl natūralu, kad vis daugiau žmonių siekia apdrausti baldus.

Baldai gali būti sugadinti dėl daugelio priežasčių:

  • Gaisras;
  • Būstą užpylė vandeniu;
  • Vandalizmas;
  • Kita..

Todėl draudimo bendrovės neretai į sutartį įtraukia ir šiuos, iš pirmo žvilgsnio nekontroliuojamus padarinius. Vienas dažniausiai pasitaikančių draudiminių atvėjų yra kaimynų užliejimas. Neretai po tokio įvykio tenka išmoketi solidžias draudimines sumas. Vanduo savo kelyje gadina ne tik baldus ir buitinė technika, bet ir interjero elementus. Naujai padarytas euro remonetas gali nueiti "šuniui ant uodegos", jeigu pas kaimynus viršuje trūko vamzdis ar gyvatukas.

Dauguma aukščiau išvardintų problemų yra aktualios daugiabučių namų gyventojams. Kiek kitokie neramumai kankina individualių amų savininkus. Jei namas stovi netoli nuo važiuojamosios dalies, galimas daiktas, kad anksčiau ar vėliau į Jūsų vartus įvažiuos neatidus vairuotojas. Tokiu atveju vartai patiria didžiąją dalį žalos. Problema būtų paprasta jei nedoras vairuotas liktu įvykio vietoje, dėja neretai pažeidėjai pasišalina iš įvikio vietos. Tada sugadinti vartai jau tampa namo savininko rūpesčiu. Tačiau turint patikimą būsto draudimą, tai nesukels pernelyg didelių nepatogumų.

Nevertėtų pamiršti ir kitų namuose laikomų vertingų daiktų. Dažniausiai vagys patekią į būstą ieško pinigų ir kitų vertybių. Neretai grobiu tampa sužadėtuvių žiedai. Tai itin skausmingas praradimas, nes sužadėtuvių žiedai šeiminikams yra kur kas daugiau nei tik papuošalas. Sužadėtuvių žiedai simbolizuoja apsisprendimą tapti šeima. Verta pasirūpinti ir kitais juvelyriniais papuošalais. Geriausią tokius dalyku laikyti specialiai įrengtame seife. Jei sefas bus pakankamai gerai įtvirtintas, vagys jo negalės pasiimti kartu. O skirtingai nei yra rodoma Holivudo filmuose - atidaryti seifus per kelias minutes gali labai retas nusikaltelis.

Nors draudimas ir yra geras būdas išvengti materialinių nuostolių vagystės ar nelaimingo atsitikimo atveju, tačiau reikia atminti, kad niekas geriau nepasirūpins Jūsų turtu, nei jūs patys. Todėl verta pagalvoti ir apie papildomas apsaugos priemones. Saugotis reikėtų ne tik vagystės, bet ir gaisro. Vagystės atveju yra patikimiausia garsinė signalizacija, na o nuo gasiro apsisaugoti padės dūmų detektoriai ir priešgaisrinė sistema. Priešgaisrinės sistemos įrengimas yra viena iš būtinų sąlygų norint apdrausti medinį namą. Šioje vietoje tikrai nevertėtų taupyti ir rinktis abejotinos kokybės įrenginius.

Jūs esate čia: Home Draudimas Apdrausti galima ne tik namus, bet ir baldus