Ar verta įsigyti investicinį gyvybės draudimą?

User Rating:  / 2
PoorBest 
Ar verta įsigyti investicinį gyvybės draudimą? 5.0 out of 5 based on 2 votes.

Kodėl verta įsigyti investicinį gyvybės draudimą? šis klausimas iškyla dažnam po to, kai sulaukia draudimo brokerio skambučio ar tiesiog perskaito naujai atsiradusią informaciją žiniasklaidoje. Kaip pagrindines priežastis, draudikai nurodo:

  1. Draudimines apsaugas nelaimės atveju;
  2. Pinigų taupymo priemonę;
  3. Investavimas, mažomis sumomis, per ilgą laiką.

Pirmasis punktas yra aktualus visiems. Dažnas išgirdes pavadinimą gyvybės draudimas, pamano, kad tai ir yra produktas kuris draudžia tik gyvybę, tačiau realiai situacija yra kiek kitokia. Draudiminės apsaugas galima pasirinkti ir traumos atvejui. Taigi jei nutiktu taip, kad avarijoje ar tiesioge paslyde gatvėje susilaužytumėte ranka - gausite draudimo išmoką.

Visi mes žinome kaip sunku kartais būna sutaupyti pinigus. Šiuo atveju, investicinis gyvybės draudimas yra puiki priemonė padėsianti sukaupti lėšu ateičiai. Per mėnesį skiriant vos šimta litų, per eilę metų susidaro išties įspūdingos sumos, kurios leis išvykti į ilgai planuotą kelionę ar tiesiog atsidėti "juodai dienai".

Istorija rodo, kad investicijos į vertybinius popierius, per metus vidutiniškai uždirba apie 7% palūkanų (žiūrint 40 metų laikotarpį). Su tokia grąžos marža, jūsų pinigai per kelis dešimtmečius padidės kelis kartus, o dar prisiminus, kad visus šiuos metus turėjote ir draudimines apsaugas, investicinis gyvybės draudimas tampa tikrai patraukliu ir reikalingu investavimo, taupymo bei apsaugos rinkiniu.

Jūs esate čia: Home Draudimas Ar verta įsigyti investicinį gyvybės draudimą?