Automobilių plovimas

User Rating:  / 0
PoorBest 

Lietuvoje automobilį turi vos ne kiekviena šeima. Deja, tačiau net ir taip išpopuliarėjus šioms keturratėms transporto priemonėms, ne visi moka jomis tinkamai naudotis ir jas prižiūrėti. Ypač prastai rūpinamasi automobilio švara, dėl ko vėliau kyla įvairiausių bėdų.

Viena dažniausiai sutinkamų problemų dėl netinkamos automobilio švaros, o dar tiksliau, dėl jos nebuvimo, yra kėbulo dažų pažeidimai, dėl to kylanti korozija. Be viso to, retai lankantis plovyklose iš pirmo karto nepavyksta pašalinti viso purvų sluoksnio, kuris ne visuomet yra plika akimi matomas, todėl jei keletą mėnesių nebuvote automobilių plovykloje, reikėtų apsilankyti joje ne tik šiandien, bet ir savaitės laikotarpyje, tik taip būsite tikri, kad pašalinsite didesnį kiekį purvo, kurio nepavyko pašalinti pirmu apsilankymu pas automobilių švaros puoselėtojus.

Savaime suprantama, kad daug greičiau ir paprasčiau yra apsilankyti automatinėje plovykloje www.turolaplovykla.lt, kur stiprūs šepečiai, aukštas slėgis ir automatizuota sistema per keletą minučių nuplaus Jūsų automobilį, tačiau vertėtų suvokti ir tai, kad toks plovimas nė iš tolo neprilygsta žmogaus rankomis atliekamam plovimui, kurio metu ne tik nuplaunami automobilį dengiantys nešvarumai, bet ir įvertinama, ar plovimas tikrai yra kokybiškas, ar neliko kokių nors nešvarumų.

Kitas svarbus privalumas yra tas, kad plaunant rankomis, net ir naudojant aukšto slėgio vandens sistemas, nenaudojami šepečiai, kurie gali subraižyti Jūsų automobilį, pažeisti dažų sluoksnį, kuris vėliau tampa rūdijimo priežastimi. Dėl šios priežasties vis didesnė dalis vairuotojų, ypač tų, kurie labai myli ir prižiūri savo automobilį, pasitiki tik rankinėmis plovyklomis, o automatines, kuriose naudojami aštrūs šepečiai, apvažiuoja iš tolo.

Nepaisant to, kad plaunama rankomis, plovimo kokybė tikrai nebus prastesnė, o netgi priešingai, tik geresnė, kadangi naudojamos aukščiausios kokybės plovimo priemonės, technika, galinti nuplauti net ir įsisenėjusį purvą. Žinoma, kuo purvo sluoksnis bus didesnis, kuo rečiau vešite savo automobilį į plovyklą, tuo sunkiau ir brangiau Jums kainuos atnaujinti, nuplauti savo automobilį, kadangi automobilio plovimas bus sudėtingesnis, reikalaus daugiau plovimo priemonių, plovėjo pastangų. Taigi, norint sutaupyti daug prasmingiau automobilį į plovyklą pristatyti keletą kartų dažniau nei vėliau palikti ilgam ir atseikėti krūvą pinigų.

Jūs esate čia: Home Be kategorijos Automobilių plovimas