Idealus seksas: patarimai, kaip tapti geru meilužiu

User Rating:  / 2
PoorBest 
Idealus seksas: patarimai, kaip tapti geru meilužiu 5.0 out of 5 based on 2 votes.

Aistringas moters suviliojimas ir idealus seksas ne visuomet taip lengvai pasiekiami, kaip įprasta matyti filmuose. Dažniausiai reikia labai pasistengti, kad partnerė pasiektų viršūnę ar apskritai pasiryžtų su jumis praleisti naktį. Tačiau jeigu vadovausitės toliau pateiktais patarimais, geras seksas jums garantuotas.

Perimkite iniciatyvą. Kalbos apie feminizmą ar moterų pranašumus baigiasi peržengus miegamojo slenkstį. Perimkite iniciatyvą ir viliokite moterį, nukreipkite jos mintis tinkama linkme. Nesiduokite vedžiojamas už nosies ir nebandykite kiekviename žingsnyje įtikti savo damai. Būkite savimi, būkite vyriškas, galantiškas, mandagus ir aistringas seksas garantuotas.

Reklama: Sekso skelbimai Jums. Raskite savo antrą pusę svetainėje pažintys XXX.

Gundykite žvilgsniu. Sakoma, kad moterys myli ausimis. Tačiau tai ne visai tiesa. Geras seksas priklauso nuo aistros, kurstomos žvilgsniais. Žiūrėkite į partnerę „alkanomis“ akimis, leiskite suprasti, kaip jos trokštate. Išlaikykite stiprų ir tvirtą akių kontaktą viso vakaro metu, ir karštas seksas, truksiantis iki paryčių jums garantuotas, kadangi kiekviena moteris tirpsta iš malonumo, matydama, jog vyras negali jai atsispirti.

Nuo flirto iki sekso tik vienas žingsnis.

seks skelbimai ir flirtasMoterys mėgsta kalbėti. Dar labiau jos mėgsta flirtuoti. Dėl to labai svarbu, mokėti kontroliuoti flirto intensyvumą, žodžiais apžavėti damą taip, kad jos mintyse liktų tik vienas noras – seksas. Savaime suprantama su jumis. Intensyvinant flirtą, nereikėtų peržengti tam tikrų ribų. Prieš sakydami dviprasmišką frazę ar pasiūlymą, įsitikinkite, jog jis neskamba gašliai, grubiai ar per daug įkyriai. Venkite nešvankių frazių. Mokėjimas meistriškai valdyti flirtą yra svarbiausias veiksnys, nulemsiantis tai, ar šį vakarą jūsų lauks aistringas seksas.

Geras meilužis rūpinasi savo moterimi. Atsiminkite, seksas, tai visų pirma ne malonumo ieškojimas sau, o sugebėjimas patenkinti savo moterį. Jūsų sugebėjimas įkalbėti damą meilės nakčiai su jumis gali nueiti niekais, jei nežinosite kaip ja pasirūpinti lovoje. Sekso meto visuomet stebėkite moterį. Po truputį veskite ją viršūnės link. Pasistenkite nebaigti pirmas. Čia galioja labai paprasta taisyklė – moteris orgazmą turi pasiekti pirma. Kitaip galite tapti labai lėkštų ir nešvankių juokelių, apie vyrą, baigiantį per minutę, herojumi.

Jūs esate čia: Home Be kategorijos Idealus seksas: patarimai, kaip tapti geru meilužiu