Įdomūs faktai apie seksą

User Rating:  / 3
PoorBest 
Įdomūs faktai apie seksą 3.7 out of 5 based on 3 votes.

linksmos sekso prekėsSeksas kievieno iš mūsų gyvenime vaidina labai svarbų vaidmenį, tačiau ar tikrai viską apie jį žinome? Pateikiame keletą  įdomių faktų apie seksą.

  • Norite greitai ir lengvai numesti svorio? - daugiau mylėkitės. Tai nėra tik mitas, mokslininkai įrodė, kad kalorijas degina ne tik seksas, bet ir bučiniai. Vidutiniškai žmogus bučiuodamasis vieną minutę sudegina apie 6 kalorijas. Lytinio akto trunkančio pusvalandį metu yra sudeginama apie 150 kalorijų. Tai reiškia, kad reguliariai užsiemant seksu du kartus per savaitę, galima atsikratyti apie 3.5 kilogramų per metus.
  • Viktorijos laikų Anglijoje tarp prostitučių buvo itin populiarūs gaktos plaukų perukai. Moterys juos dėvėdavo, nes tikruosius plaukus buvo priverstos depiliuotis dėl utelių, o kadangi tais laikais nuskusta bikini zoną nebuvo labai populiari, moterys ją pridengdavo specialiais perukais. Gaktos plaukų perukai yra naudojami ir šiais laikais. Dažniausiai jų prireikia kino studijoms.
  • Prezervatyvai seniau būdavo gaminami iš galvijų žarnų arba išaudžiami iš lino. Pirmieji rašytiniai šaltiniai apie tokios apsisaugojimo priemonės naudojimą yra aptinkami XVa.Kinijoje. Vietiniai dažniausiai naudojo gyvulinės kilmės prezervatyvus.
  • "Nešiandien brangusis, man skaudą galvą". Jei kada išgirsite šiuos žodžius - atsakykite, kad seksas gydo galvos skausmą. Lytinio akto metu organizme išsiskiria endorfinai, kurie yra natūralūs nuskausminamieji.
  • 44% Jungtinėse Amerikos Valstijose gyvenančių moterų, kurių amžius yra nuo 18 iki 60 metų yra pirke sekso prekes. Net 10% šių moterų, įsigytus žaisliukus naudoją mažiausiai vieną kartą per savaitę.
  • Vyro sėkla yra natūralus kremas nuo raukšlių, kuris būdavo naudojamas dar senovės Romos imperijos laikais. Sėklai išdžiuvus ant odos, kuomet išgaruoja vanduo - lieka proteino baltymai kurie įsikverbia į poras ir stangrina odą bei naikina raukšles.

Taigi kaip matote mylėtis yra ne tik malonu, bet gali būti ir naudinga Jūsų sveikatai.

Jūs esate čia: Home Be kategorijos Įdomūs faktai apie seksą