Elektronines priemones kurios mums padeda gyventi lengviau

User Rating:  / 1
PoorBest 
Elektronines priemones kurios mums padeda gyventi lengviau 5.0 out of 5 based on 1 votes.

Šiandien pasvarstykime apie taip kaip mes galėtume patobulinti elektronines priemones kurios mums padeda gyventi lengviau. Ką reikėtų pakeisti, padaryti geriau ar kokias savybes panaikinti norint kokybiškesnio laiko prie vairo. GPS navigacijų rinkoje naujienos greitai veja viena kita ir naujai atrasti patobulinimai greitai išvysta dienos šviesą, testavimas ir pritaikymas praktikoje užtrunka iki pusės metus ir netgi dar greičiau.

Globali pozicionavimo sistema veikia visose pasaulio šalyse ir naudojama ne tik patogumui bet ir ekstremaliomis sąlygomis įvykus nelaimėms. Duomenų patikimumas yra svarbiausias faktorius gelbėjimo operacijose, nelaimės koordinates norima iškart išsiaiškinti ad būtų galima suteikti pagalbą. Turint tai galvoje, mes kaip vartotojai privalome greitai orientuotis situacijoje ir -žinoti kaip iš palydovinio aparato patikrinti kurs yra įrašytos mūsų esamos koordinatės. Tam yra sukurta atskira komanda meniu punkte arba galime pranešti ir paskutinę buvimo vietą pagal kurią būtų bandoma atsekti nelaimės vietą.

gps palydovas

Jei yra galimybė geriau palikti įrenginį įjungtą kad jis ir toliau gaudytų palydovinius signalus pagal kuriuos gelbėtojai stebėdami savo ekranuose bandytų nustatyti kuria linkme jiems reikia judėti. Pačiai palydovinei sistemai sukurti daugybė pasaulio šalių yra išleidusios milijardus dolerių todėl nereikia norėti šiomis paslaugomis naudotis visiškai nemokamai. Dar viena sritis kurioje ypatingai greitai plinta dar įvairesnis panaudojimas tai taksi automobiliai kurias galima sekti realiu laiku. Šios paslaugos kol kas dar nėra mūsų šalyje bet neabejojame, kad jau netrukus keleivių pervežimo įmonės sostinėje ims siūlyti visiškai naują požiūrį tarp vairuotojo ir keleivių. Taksi automobilio stebėjimas realiu laiku kol laukiamas iškvietimas. Ši paslaugas leidžia keleiviui labai tiksliai planuoti savo pasiruošimą kelionei ir išeiti į lauką jau pasiruošus negaišinant vairuotojo, Taip siekiama optimizuoti laiko sąnaudas, aptarnauti kuo daugiau klientų ir išvengti prastovų kurios yra neatsiejama taksi įmonių sąnaudų dalis.

Ši sistema padeda optimizuoti keleivių ir taksi vairuotojų srautus dideliuose miestuose, dalis operatorių darbo perkeliama informacinių sistemų programoms. Labai tikėtina, kad jau greitai vairuotojų saugumui užtikrinti palydovinės sistemos bus privalomos visuose naujuose automobiliuose. Vadinamieji pagalbos mygtukai signalizuos apie įvykusias nelaimes automatiškai atitinkamoms įstaigoms ir budintiems pareigūnams, belieka laukti kol jos pasieks ir mūsų šalį ir didieji telekomunikacijų verslai ims siūlyti tokius paslaugų paketus. Kol kas susisiekimo ministras tik nedrąsiai užsiminė, kad užsienio investuotojai jau žvalgosi kokios yra sąlygos ir infrastruktūra šioms naujovėms diegti.

Jūs esate čia: Home Atostogos Elektronines priemones kurios mums padeda gyventi lengviau