Vasariškos suknelės

User Rating:  / 0
PoorBest 

Vasariškos suknelesInternetinė motieriškų drabužių parduotuvė www.toprubai.lt primena, kiekvienas metų laikas turi jam tinkamesnius drabužius. Vasaros metu kas antrą moterį puošia suknelės, vyrai renkasi bridžus ar panašias lengvesnes kelnes. Tuo tarpu žiemą ar esant darganotam orui rudenį bei pavasarį nieko nerasite geriau nei megztukai.

Vasariškos suknelės patrauklios tuo, kad jos leidžia Jūsų kūnui kvėpuoti, todėl net ir ypač karštomis dienomis su suknelėmis moterys ir merginos jaučiasi kur kas geriau nei dėvėdamos kitokius drabužius. Be abejo, ne visos suknelės yra tinkamos karštam orui. Yra ir megztų suknelių, kurios daug labiau tinka esant vėsiems orams, o sintetinės, net ir pakankamai atviros, suknios neleis odai kvėpuoti, gali ją dirginti, skatinti didesnį prakaitavimą bei kartu iššaukti odos problemas, ligas.

Merginoms ar moterims, kurioms suknelės dėl vienokių ar kitokių priežasčių nėra tinkamas drabužis, vasarą siūloma pasipuošti sijonu ir palaidine. Sijonai, kaip ir suknelės, yra gana atviri, todėl oda galės kvėpuoti, nekais bent jau kojos, o palaidinės turėtų būti kiek laisvesnės, neaptemptos – taip kvėpuos ir viršutinė kūno dalis. Palaidines kartais keičia marškinėliai, kurie tinkamesni laisvalaikio leidimui, neįpareigojančiose situacijose, kuriose nereikia puoštis.

Marškinėliai taip pat būna gana laisvi, tačiau neretai iš sintetinių medžiagų, tad prieš dėvint tokį rūbą reikėtų gerai įvertinti savo odos būklę, oro temperatūrą ir pasidairyti, galbūt Jūsų spintoje yra natūralesnių medžiagų drabužių, tarp kurių gali būti vasariški, lengvi marškiniai – tai ne tik puiki alternatyva marškinėliams ar palaidinėms, bet kartu ir būdas sukurti savitą, išskirtinį stilių.

Jei vasarą labiau rūpi tai, kaip atrodysime, tai žiemos metu ypač svarbu apsirengti taip, kad nesušaltume. Vienas iš tokių rūbų yra megztukai, tačiau šie įprastai dėvimi tuomet, kai šaltukas dar kaip reikiant nespusteli. Megztukai būna išvaizdesni, atviresni, kai kurie jų tinkami net vasarai, o kai kurie saugo kūną nuo šalčio esant ir neigiamai temperatūrai. Kuomet temperatūra krenta dar žemiau iš spintų traukiami stori vilnoniai megztiniai, už kuriuos geresnio rūbo žiemai ko gero net nėra. Tačiau kiek atslūgus šalčiams vėl šie keliauja į spintas ir juos keičia lengvesni, puošnesni megztukai.

Besikeičiantys orai, gana trumpa vasara, tačiau ne ką ilgesnė žiema, pereinamieji mėnesiai verčia Lietuvos gyventojus pasirūpinti gana plačiu rūbų asortimentu savo spintoje. Dėl šios priežasties drabužiai mūsų krašte pirmiausiai vertinami pagal jų praktiškumą, kokybę, atitikimą klimatui ir sezonui, o išvaizdą stengiamasi prie viso to priderinti. Kiek labiau į išvaizdą žiūri jaunimas, todėl ir rūbai jiems yra spalvotesni, žaismingesni, didesnė ir jų įvairovė, tuo tarpu vyresniems siūlomi kiek solidesni rūbai tiek vasarai, tiek žiemai, nors pasitaiko ir ryškesnių, žaismingesnių.

Jūs esate čia: Home Atostogos Vasariškos suknelės