Kaip pasiekti Angliją?

User Rating:  / 0
PoorBest 

keliones-lagaminasAnglija – viena iš tų šalių, kurioje gausu mūsų tautiečių: didelė dalis joje dirba, gyvena, mokosi. Būtent ši šalis yra viena populiariausių lietuvių krypčių. Tai kokiais būdais galime pasiekti šią šalį? Kokie būdai yra patogiausi bei greičiausi? Apie tai ir bus šis straipsnelis?

Lėktuvai

Kelionė lėktuvu – bene pats greičiausias ir saugiausias būdas pasiekti šią šalį. Iš tiesų, prireikia vos poros valandų, kad pasiektumėte Angliją lėktuvu. Reikia pabrėžti ir tai, jog lėktuvas yra pati saugiausia transporto priemonė. Maža to, dėmesį verta atkreipti ir į tai, jog lėktuvų bilietai į Angliją yra labai pigūs, na, o jei jų pradėsite ieškoti iki kelionės likus bent pusmečiui, už juos mokėsite dar mažiau. Kaip matyti, kelionės lėktuvu į Angliją turi labai daug puikių privalumų: jos trunka neilgai, yra saugios bei pigios. Būtent šios priežastys paaiškina, kodėl kelionės lėktuvu yra populiariausias keliavimo būdas. Ir nors šis pasirinkimas yra išties puikus, nedera pamiršti, jog yra daug žmonių, kurie bijo skristi lėktuvu. Ką daryti tokiu atveju? Pasirodo, yra ir kitų galimybių.

Kelionė mikroautobusu

Kelionė mikroautobusu - dar viena pasirinkimo galimybė, kurią gali rinktis tie žmonės, kurie nori pasiekti vieną ar kitą Anglijos miestą. Jei nuspręsite į Angliją skirsti lėktuvu, viskas aišku ką turite padaryti – jums tereikia nueiti į kelionių agentūrą ir išsirinkti aviabilietą. Tuo tarpu, ką daryti tuomet, jei Lietuva - Anglija norite keliauti mikroautobusu? Bene pats greičiausias šios kelionės paieškos būdas gali būti atliekamas interneto pagalba: tiesiog įveskite frazes keleivių vežimas Lietuva – Anglija arba keleivių vežimas Anglija – Lietuva (tuo atveju, jei norite ir atgalinio kelionės bilieto). Įvedę šias frazes išvysite įmonių, teikiančių šią paslaugą kontaktus, tad beliks tik išsirinkti.

Kelionė nuosavu automobiliu

Jei turite nuosavą automobilį ir mėgstate vairuoti, į šią šalį galite keliauti nuosavu automobiliu, savaime suprantama, kelias nuo mūsų šalies iki Anglijos yra ilgas, tad būtina gerai susipažinti su maršrutu. Jei automobilį vairuos keletas žmonių – viskas puiku, kadangi galėsite vairuoti pasikeisdami, tuo tarpu, jei nebus kito asmens, kurį vairuotų automobilį, iš anksto suplanuokite bent vieną nakvynę, kad galėtumėte pailsėti.

Kelionė autobusu

Na, o jei jums netinka aukščiau išvardinti variantai, žinokite, jog yra dar viena galimybė, kaip pasiekti šią šalį galite pasiekti autobusu. Reikia pasakyti, jog šis pasirinkimas turi keletą trūkumų: visų pirma, kelionė į Angliją autobusu užtrunka labai ilgai, taigi, kelionės tikslą pasieksite pavargę, be to, kelionė į Angliją autobusu neretai kainuoja tiek pat, kiek lėktuvas bilietas ar brangiau.

Kaip matyti, yra išties nemažai galimybių, kaip pasiekti Angliją, taigi, jums belieka pasirinkti tą, kuris geriausiai atitinka jūsų poreikius bei lūkesčius.

Jūs esate čia: Home Atostogos Kaip pasiekti Angliją?