Pigūs lektuvų bilietai į Airiją

User Rating:  / 0
PoorBest 

Sumanėte aplankyti draugus ar gimines, gyvenančius Airijoje? O gal tiesiog panorote paragauti tamsiojo „Guiness“ ar sudalyvauti Šv. Patriko festivalyje? Kelionės visuomet pareikalauja nemažų išlaidų, tačiau labai norint ir pasistengus galima sutaupyti – pavyzdžiui, renkantis pigias avialinijas. Į Lietuvą pigus skrydziai atvyko 2009 m. Šiuo metu Lietuvoje pigius bilietus siūlo dvi bendrovės. Taigi, kodėl kai kurių avialinijų lektuvu bilietai į Airiją tokie pigūs?

Pigios avialinijos paprastai skraido tarp mažesnių oro uostų – priešingai nei kitos kompanijos, kurios daugiausiai skraido tarp stambių oro uostų. Kuo mažesnis oro uostas, tuo jis mažiau apkrautas, vadinasi, ir mokesčiai mažesni. Pigios avialinijos dvigubai išlošia: dėl mažesnio eismo lėktuvai greičiau išlaipina/įlaipina keleivius ir apsisuka grįžtamajam skrydžiui bei moka mažesnius mokesčius už oro uosto teikiamas paslaugas. Bilietų kainą įtakoja vietų skaičius lėktuve: pigių avialinijų lėktuvuose visuomet gerokai daugiau vietų nei įprastiniuose orlaiviuose.

Kitas veiksnys, padedantis atpiginti skrydžius, yra tiesioginių trumpų skrydžių politika. Pigios avialinijos skrenda iš taško į tašką nedideliais atstumais ir be persėdimų. Tad skrisdami į Airiją, būsite pristatyti iš Kauno (ar Vilniaus) tiesiai į Dubliną. Bilietų kainą taip pat sumažina tai, kad jie parduodami tiesiogiai ir dažniausiai internetu, kai tuo tarpu kitų kompanijų bilietus platina kelionių agentūros, o tai sukelia papildomas sąnaudas (komisiniai tarpininkams).

Jei jau esate skridę pigiomis avialinijomis, pastebėjote, jog čia nėra nieko nebūtino – televizijos ar filmų programų, maisto (išskyrus greitus užkandžius), verslo klasės ir t.t. Visa tai taip pat lemia, ar lektuvu bilietai bus brangūs.

Pigių skrydžių kompanijos paprastai turi vieno tipo standartizuotus orlaivius. Vadinasi, apmokyti komandą kainuoja daug pigiau. Taip pat pigesni ir lėktuvo priežiūra bei remontas. Tuo tarpu kitoms avialinijoms papildomai kainuoja skirtingais orlaiviais skraidančios įgulos apmokymai; išauga orlaivių eksploatacijos kaštai.

Skrydžių kainą taip pat lemia ir darbuotojų atlyginimai. Pigiose avialinijose didesnę atlyginimo dalį sudaro kintamoji dalis, priešingai nei kitose kompanijose, kur pastovioji dalis yra žymiai didesne.

Štai ir visos paslaptys, slypinčios už pigių skrydžių. Renkantis pigias avialinijas tenka atsisakyti kai kurių patogumų, tačiau išlošiamas gana nemažas kainų skirtumas. Taigi, kelionė į Airiją pigiomis avialinijomis neištuštins kišenių ir galėsite dažniau džiaugtis susitikimais su šeimos nariais ir draugais.

Jūs esate čia: Home Atostogos Pigūs lektuvų bilietai į Airiją