Populiariausios skrydžių kryptys

User Rating:  / 1
PoorBest 
Populiariausios skrydžių kryptys 5.0 out of 5 based on 1 votes.

skrydziui pasiruosesPrieš kelerius metus išpopuliarėję pigūs skrydžiai „ant bangos“ dar ir šiandien. Žinoma, tikriausiai nebėra taip, kad žmonės naktimis sėdėtų prie kompiuterio ir lauktų patraukliausių skrydžių pasiūlymų, tačiau visgi pigūs bilietai vilioja net ir pačius didžiausius skeptikus. O viskas prasidėjo prieš keletą metų, kai kelios skrydžių bendrovės sumanė atpiginti savo paslaugas ir vietoj brangių skrydžių pasiūlyti pigesnius.

Gaunama abipusė nauda: bendrovių lėktuvai skrenda pilni, išperkamos visos laisvos vietos, o žmonės gauna galimybę skristi kur kas pigiau. Pasirinkus pigius skrydžius, dažnai išvengiama brangių oro uosto, bagažo ir panašių mokesčių, kurie ir sudaro didesniąją dalį skrydžio kainos. Šiandien populiariausios skrydžių kryptys – Londonas, Dublinas, Stanavgeris, Oslas, Stokholmas, Berlynas ir panašiai. Pirmuosiuose išvardintuose miestuose gyvena daugybė lietuvių emigrantų, šiuose miestuose jie ir dirba, tad natūralu, kad ir dažnai skraido lėktuvais.

Emigrantams finansine prasme visiškai paprastai „įkandami“ pigūs lėktuvų bilietai, kurių kaina net du ar tris kartus mažesnė nei įprasta. Kitas aspektas – jaunimas, ypač studentai pastaruoju metu pamėgo trumpas savaitgalio išvykas. Pigūs skrydžiai jiems suteikia galimybę apkeliauti didesniąją Europos žemyno dalį neišleidžiant daug pinigų. Vos už kelis šimtus litų šiandien įmanoma nusipirkti net du lėktuvų bilietus, įskaitant bisus oro uosto mokesčius. Pigūs skrydžiai organizuojami ir į populiariausius ekskursinius miestus – Paryžių, Romą, Milaną, Madridą, Dubliną, Helsinkį ir taip toliau.

Jūs esate čia: Home Atostogos Populiariausios skrydžių kryptys